Realizujeme projekty v súlade so životným prostredím

profil firmy

Naša misia a stratégia

Firma ADONIS CONSULT vznikla v roku 2004 s cieľom poskytovať svojím klientom environmentálne konzultačné služby na vysokej odbornej úrovni. V prvých rokoch sme sa na trhu presadzovali hlavne v oblasti posudzovania vplyvov na životné prostredie (EIA), postupne sme ponuku svojich služieb rozšírili aj na oblasť environmentálneho poradenstva, spracovania územno-plánovacích podkladov a expertných štúdii a priemyselnej ekológie.
Zakladateľ spoločnosti RNDr. Vladimír Kočvara je skúseným odborníkom a environmentálnym konzultantom s 10-ročnou praxou a skúsenosťami aj zo zahraničia (USA, Dánsko), je držiteľom odbornej spôsobilosti pre posudzovanie vplyvov činnosti na životné prostredie pod č.391/2006-OVP a pre dokumentáciu ochrany prírody a IPKZ.. Naši odborníci a spolupracovníci sú starostlivo vyberaný experti a odborne spôsobilé osoby vo svojom odbore. Náš tím sa pravidelne podieľa na rôznych školeniach a získava nové zručnosti.

  • Realizovali sme viac ako 100 projektov vo všetkých krajoch na Slovensku.
  • Pôsobíme ako poradca miestnej samosprávy od roku 2007.
  • Medzi našich klientov patria menšie ako aj renomované investičné, projekčné a developerské spoločnosti.
  • Sme vyhľadávaný partner pri zložitejších projektoch pre našu dôslednosť pri analýze projektu a kvalitu odvedenej práce.
  • Zahraničným partnerom a medzinárodným tímom ponúkame naše nadpriemerné jazykové zručnosti.
  • Ponúkame komplexnú službu, máme vybudované kontakty s miestnymi špecialistami v oblasti dopravy, ovzdušia, hluku, hodnotenia bioty a ostatných zložiek životného prostredia.
  • Portfólio našich služieb zahŕňa predprojektovú fázu prípravy stavieb ako aj poradenstvo v kľúčových otázkach počas prevádzky.

Podieľali sme sa na environmentálnom hodnotení významných projektov ako je Južné mesto (Cresco Group), Obytný satelit Kočišské (Mesto Trnava), Letisko M. R. Štefánika IV. BA - Kvadrant (Opera Reform), Logistický a montážny park Lozorno (Cooperate), Administratívna centrála spoločnosti LIDL, Strabag a mnohých ďalších.

Kde nás nájdete

Adresa

Sídlo a poštová adresa:
ADONIS CONSULT, s.r.o.
Eisnerova 58/A
Bratislava 841 07

Kancelárie:
Sekurisova 12
Bratislava 841 02

Pluhová 2
Bratislava 831 03

tel.: +421 904 591 037
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

O nás

Realizujeme projekty v súlade so životným prostredím, naším cieľom je pomáhať realizovať projekty, ktoré pomáhajú miestnym komunitám, zvyšujú zamestnanosť a nepoškodzujú životné prostredie.